Paracetamol Actavis 500mg x 24 tabletki

Przeciwbólowe, Gorączka

Informacje

Paracetamol Actavis to preparat o sprawdzonym działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym. Sprawdza się w przypadku m.in. bólów menstruacyjnych czy stomatologicznych. Kwasy Omega-3 to grupa wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, do których należą kwasy EPA i DHA. Ich dobroczynne właściwości szczególnie korzystnie wpływają na funkcjonowanie serca oraz całego układu krwionośnego. Suplement diety Swanson Super EPA cechuje się wysoką zawartością oleju z ryb w postaci opatentowanego składnika ecOmega! Olej z ryb jest doskonałym źródłem niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych z rodziny Omega-3.

Cena: 5,46
Dostępność: dostępny na życzenie