IBUPROFEN LGO 200mg x 10 tabletki powlekane

Przeciwbólowe, Gorączka

Informacje

IBUPROFEN LGO to lek odpowiadający za łagodzenie bólu o małym i umiarkowanym nasileniu oraz różnym pochodzeniu (np. ból menstruacyjny). Wykazuje właściwości przeciwgorączkowe i przeciwzapalne. Zamiast walczyć z wszami, zabezpiecz głowę swojego dziecka przed nieproszonymi gośćmi! Aerozol Sora Protect zawiera naturalne składniki, które chronią przed zarażeniem wszawicą! Preparat jest bezpieczny dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia. Olej z rokitnika wspomaga naturalną odporność organizmu oraz umożliwia zachowanie dobrego fizycznego samopoczucia.

Cena: 2,62
Dostępność: dostępny od ręki